Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Táto jemne trblietavá zlatá farba je jedlá a veľmi všestranná. Dodá tortám, cupcakom, sušienkam aj nápojom elegantný lesk. Vďaka integrovanému sitku ľahko zdobíte pečivo. Použiteľná aj na maľovanie — stačí zmiešať s troškou alkoholu alebo citrónovej šťavy. Pridaním trblietavého prášku do nápoja premeníte sekt, kokteil, pivo alebo vodu na farebné, trblietavé kúzelné drinky.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 10 g

Zloženie produktu

Farbivo: E172; nosič: E555

Krajina pôvodu

Nemecko

Ďalšie informácie

Farba zlatá
Výrobná spoločnosť
Super Streusel GmbH
Ruhrstraße 114 Hamburg 22761
superservice@superstreusel.de
www.superstreusel.de

Recenzia

Pekne mäkké ;)
100 %
Krásne , spokojnosť
Supr
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Bronze

Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Bronze

Prašná kovová farba Bronze. Balenie 2,5 g.

6,50 €
260 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Dream Rose (2,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal - Crystal Blue, 2 g

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

7,10 €
355 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g)

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks